Omschrijving
Voor productie van de Victory heeft Axa gebruik gemaakt van gepatenteerde moderne lastechniek uit de automotive. Deze techniek zorgt voor een ijzersterke samensmelting van de slotbehuizing. De slotbeugel is 30% sterker door een beter hardingsproces. De nieuwe cilinder met dual frezing van de sleutel is 7 mm wijder dan het huidige Defender slot. Hierdoor heb je een verbeterde en versterkte plug-in beveiliging.
Het Axa Victory ringslot heeft een modern design en is ergonomisch vormgegeven, licht en slank. Het Axa slot is ART2** goedgekeurd (MBT 4191) en voldoet daarmee aan de kwaliteitseisen van de verzekeraars.
Axa High safety
Dit Axa sloten met veiligheidsniveau 10 t/m 15 zijn allemaal goedgekeurde sloten die voldoen aan de eisen van een fietsverzekering. Dit zijn erg sterke sloten die de kans op diefstal aanzienlijk verminderen! Ze worden gebruikt voor de duurdere fietsen die voor langere tijd geparkeerd worden of voor gebruik in de stad.