AGU dames regenjas section

Een stoer, trendy en gemakkelijk te gebruiken regenjack. Dát is de Section Regenjas Essential voor dames. Een doorsnee regenbui krijgt je niet klein, je trapt lachend door.

Productopties:

E-mail naar een vriend
Op voorraad
Levertijd is 1 tot 2 werkdagen
  • 100% Gerecycled polyester
  • Verstelbare onderkant met trekkoord en stoppers
  • Reflecterende prints
Kies productopties om de beschikbaarheid in winkels te zien

Omschrijving

Een stoer, trendy en gemakkelijk te gebruiken regenjack. Dát is de Section Regenjas Essential voor dames. Een doorsnee regenbui krijgt je niet klein, je trapt lachend door. AGU heeft enkele handige features toegepast die het draagcomfort verhogen.

  • De jas is volledig gemaakt van polyester pongee en daardoor licht en geruisloos te dragen. De buitenzijde heeft matte looks voor een stoer uiterlijk.
  • Onder de buitenstof zit het Poray 5.000-membraan. Bij een doorsnee regenbui kan het water onmogelijk door deze water- en winddichte laag. Hoe hoger het Poray-getal, hoe beter de waterdichtheid.
  • Dankzij het Poray 5.000-membraan is deze regenjas ook ademend. Hoe hoger het Poray-getal, hoe beter het ademend vermogen.
  • De Section Regenjas Essential heeft een lange rits. Daaroverheen zit een stormflap die je met drukknopen kunt vastmaken. Dit alles ter bescherming tegen regen en wind.
  • De jas heeft een binnenzak die met rits afsluitbaar is.
  • De jasvoering is van mesh. Aan de binnenkant van de mouwen is ook gekozen voor taffeta. Dit alles beschermt het ademende membraan. Bovendien voelt de binnenzijde erg prettig aan.
  • In de kraag heeft AGU fleece in de voering toegepast, ook voor meer draagcomfort.
  • Regen het even niet, dan kun je de Section Regenjas Essential compact opvouwen in een van de jaszakken. Die dient dan als opberghoes. Zo heb je een klein pakketje dat je gemakkelijk
  • kunt meedragen.
  • De jas heeft een paar reflecterende prints. Die verhogen je zichtbaarheid in het donker.

Er zijn zes maten (XS tot en met XXL) en drie kleurvarianten (Black, Pink/ Wine Red, Mint/ Navy).
Een betrouwbare regenjas voor dames waarop je het hele jaar rond kunt bouwen. Is het droog, dan berg je de jas snel op in de jaszak zelf.

Meer informatie

EAN nummer CP-8717565575028
Merk AGU

Reviews

Reviews
Reviews
Schrijf uw eigen review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account